Hakkımızda

/
Hakkımızda

Mağazamıza Hoşgeldiniz

Yurtiçi faaliyetlerinin yanı sıra ürün ihracatında yerli sermaye gibi yabancı sermayenin de güvenini kazanmış tecrübeli ve güvenilir bir firmayız. Müşteri portföyünü iyi bilen ve ne istediğini tahmin edebilen tecrübeli ekibiyle, üretimden satışa, gizliliğe ve sağlığa ayrı bir önem göstermektedir. İş modellerinde bu tecrübeyi kullanarak hem son kullanıcıları hem de satıcı firmaları memnun edecek bir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Gizlilik ve Güvenlik

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde ucuzfiyat.org veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin ucuzfiyat.org ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

Tüketicilerinin güvenle alışverişini sağlamak amacı ve sağlık ve hijyen koşulları nedeniyle, denenmiş/kullanılmış iç çamaşırları/kostümler ile paketi açılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesini almamaktadır.

En İyi Hizmeti Vermeye Çalışıyoruz

Adres vermeden alışveriş yapabilir miyim ?
  • Adresinizi vermeden de ucuzfiyat.org’ dan alışveriş yapabilirsiniz.  Bize sadece şehir, ilçe, mahalle ve irtibat telefonlarınızı iletmeniz yeterli olacaktır.
Sitenizden yaptığım alışverişi gizliliğine ne derece güvenebilirim ?
  • Tarafımıza vermiş olduğunuz bilgiler şirketimizce gizli tutulacak ve ayrıca siparişlerinizde maksimum gizlilik ile tarafınıza ya da sevdiklerinize gönderilecektir.
Ürünler stoğunuzda mevcut mu ?
  • Herhangi bir ürünün stoklarımızda tükenmesi durumunda sitemizin içerisinde ilgili üründe “STOKTA YOK” ibaresini görebilirsiniz.
Müşteri Memnuniyeti
İade & Değişim
Bilgi Güvenliği
"One of the best themes I've used so far. Very flexible and a lot of options you often miss with other themes. Keep it up!"

Jason Holt

Happy Client

"Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere"

Georgia Schultz

Happy Client

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.